56
07.01.2002

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Teeee gdanszczanka z klasą dobre co.? Dziewczyno to ty sie ponizasz zadna opinia ci nie pasuje , skoro nie cierpisz tego miasta to po jaka cholere wchodzisz na jego strony? Zastanów sie cywilizowana kobieto z metropolii!!!!
Lucek (2002.02.19)

info

0  
  0
Lucku sprawdzam co słychać u was na wsi, a tak w ogóle to internet jest właśnie po to aby było można sprawdzić co np. słychać w Elblągu, a przy okazji zaczerpnąć paru informacji!ąA że wypisujecie bzdury- to już wasza sprawa.Odrazu widać,że z ciebie to typowy elbląg!!!!!!!!!!!!!!nie wiedzieć po co jest internet!
Monika z Gdańska (2002.02.19)

info

0  
  0
Moniko z Gdańska, nie ważne gdzie mieszkasz, ważne gdzie się urodziłaś. Z takimi tekstami z daleka zajeżdżasz wiochą!!!
Kama (2002.02.19)

info

0  
  0
No taaak... Elbląg to buraczkowo, a jedynymi NIEBURAKAMI w tym mieście są piszący takie opinie. Brawo naliczyłem się ich kilku. Mam nadzieję, że będziecie zaczynem dla NIEBURAKOWATEJ społeczności miasta.A może lepiej by było, gdybyście wyjechali i mnożyli się gdzieś indziej? Tylko nie wiem gdzie (nie chce innym podrzucać zgniłych jaj). Może na Księżyc? Ludzie!!! Więcej optymizmu. Tu naprawdę nie jest tak żle. Sami sobie krzywdę robicie. I jeszcze przypomnę - Rynkowski ma zostać uhonorowany NIE za to jak i co śpiewa, tylko za działalność charytatywną itp. P.S. Tu sie urodziłem i wychowałem, wyjechałem na 10 lat, wróciłem i jestem z tego zadowolony!!!
Żuber (2002.02.21)

info

0  
  0
Uwaga Gdansk, Krakow, Kielce i inne miasta naszej ojczyzny!!! Ja kocham swoje miasto ELBLĄG. Jest to miasto bardzo wyjątkowe, bo moje rodzinne!!! Studiuje w Gdansku, i wierzcie mi z wielką ochotą wracam do Elbląga. A tak poza tym jest wielu gorszych wykonawców niż Rynkowski np. Scyzoryk z Kielc, czy też Turnau z Krakowa, ale każdy z nich na swoj sposob kocha swe rodzinne miasto. To na razie tyle Pozdrawiam
Krzysiek (2002.02.24)

info

0  
  0
witam cię lucku, popieram twoją opinię na temaT moniki z Gdańska, masz rację to wyjątkowo uciążliwe stworzenie
jaga (2002.03.11)

info

0  
  0