UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Cześć wam! Jesteście straszni !Nie rozumiem was jak możecie słuchać Rynkowskiego przecież to jest beztalencie.Ponad to zastanówcie się co wy w ogóle piszecie,chyba w szkole uczą was myślenia.Mam nadzieję że więcej takich bzdur nie będziecie wypisywać.
Magda z Kielc