UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Moniko z Gdanska, koleżanki z Kielc i z Krakowa, tak wasze wypociny nie są godne komentarza bo sa tak cenne jak muzyka Rynkowskiego, czyli mniej niż 0. Z jednym się tylko zgodzę, elblążanie przesadzają, przecież Elbląg to zwykłe buraczkowo. A co do papieża (pierwszego czlowieka któremu za życia stawiają pomniki, nazywają ulice i szkoly jego imieniem, no i pierwszego, który został świętym już za życia) to nie rozumiem, co on wielkiego zrobił dla Polski, dla Elbląga, napewno nie więcej niż Rysio, a jest bałwochwalony nie wiadomo za co? Tak więc jeżeli już tytuł Honorowego Obywatela to już prędzej Rysiowi , a nie papie bo ten ostatni niczym sobie na to nie zasłużył (a jeżeli sie mylę to prosze o odp.)

Lucek