UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tytuł honorowego obywatela RR miałby dostać nie za to jak śpiewa, ale za to jakim jest człowiekiem i jaki ma stosunek do swojego rodzinnego miasta. Jest niezaprzeczalne, że zrobił karierę. A mógłby ją zrobić w czymkolwiek: polityce, nauce, sporcie itp. Jest znanym Polakiem, ambasadorem Elbląga i mecenasem wobec uzdolnionej młodzieży. Dlatego odrzućmy na bok te nasze kompleksy, a zastanówmy się, czy taki KTOŚ nie zasługuje na uroczystą Sesję Rady Miejskiej i dyplom. Bo nic więcej za tym się nie kryje. Honorowymi obywatelami Elbląg z lat ostatnich obok Papieża są: S. Wójcicki, . Nieczuja-Ostrowski, S. Opitz i ks. Józefczyk. Kto ich wszystkich zna i wie za co dostali ten tytuł? A wcześniej tytuł dostali: Hindenburg, Hitler, Goering, Gebbels, a po wojnie Bierut.

Mariusz