UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kochani zrozumcie w końcu, że sami robicie z siebie ofiary losu- nie proszę was o zgodę z moim zdaniem, ale robicie z siebie wiochmenów wyzywając i obrażając moje poglądy.Pamiętajcie poglądy i ludzie są różni i zawsze trzeba zachować jakąś klasę i godność w każdej sytułacji, a wy się jeszcze gorzej poniżacie się tymi wyzwiskami(buraczkowo itp.)
Monika z Gdańska