UUUPS !!! Przepraszam za wygląd postu - ale jestem przyzwyczajony, że Entery są akceptowane :-/ po co
UUUPS !!! Przepraszam za wygląd postu - ale jestem przyzwyczajony, że Entery są akceptowane :-/