UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
RR nabił sobie już tyle kasy, że może występować charytatywnie i tym samym podnosić swój prestiż.Moje pytanie: Czy oprócz tytułu "Honorowy..." należą mu się jakieś bardziej 'namacalne' korzyści? Bo jeśli tak, to podzielam opinię większości. Nie będzie piosenkarz pluł nam w twarz... na koncertach...
beztalencie