UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tytuł honorowego obywatela RR miałby dostać nie za to jak śpiewa, ale za to jakim jest człowiekiem i jaki ma stosunek do swojego rodzinnego miasta. Jest niezaprzeczalne, że zrobił karierę. A mógłby ją zrobić w czymkolwiek: polityce, nauce, sporcie itp. Jest znanym Polakiem, ambasadorem Elbląga i mecenasem wobec uzdolnionej młodzieży. Dlatego odrzućmy na bok te nasze kompleksy, a zastanówmy się, czy taki KTOŚ nie zasługuje na uroczystą Sesję Rady Miejskiej i dyplom. Bo nic więcej za tym się nie kryje. Honorowymi obywatelami Elbląg z lat ostatnich obok Papieża są: S. Wójcicki, . Nieczuja-Ostrowski, S. Opitz i ks. Józefczyk. Kto ich wszystkich zna i wie za co dostali ten tytuł? A wcześniej tytuł dostali: Hindenburg, Hitler, Goering, Gebbels, a po wojnie Bierut.

Mariusz

Anuluj