UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Moniko z Gdańska, Magdo z Krakowa, ezegeto, rozumna (chyba jednak nie) i jeszcze paru innych, przyznajcie się , że jesteście z tej wiochy - Olsztynkowa.
kerstina
Moniko z Gdańska, Magdo z Krakowa, ezegeto, rozumna (chyba jednak nie) i jeszcze paru innych, przyznajcie się , że jesteście z tej wiochy - Olsztynkowa.
kerstina