UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Moniko z Gdańska, Magdo z Krakowa, ezegeto, rozumna (chyba jednak nie) i jeszcze paru innych, przyznajcie się , że jesteście z tej wiochy - Olsztynkowa.

kerstina

Anuluj