UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No i w końcy doczekaliśmy się! Myślę, że jest to najmądrzejsza decyzja jaką elblążanie mogli podjąć! Każde duże miasto ma honorowych obywateli! Czemu Elbląg nie ma mieć? Czy nie jest tego wart? Myślę jeszcze raz,że jest to najtrafniejszy wybór! DUŻE BRAWA! Nawet pomnik byśmy mogli postawić, bo kto z elbląskich biznesmenów, polityków lub urzędników ufundowałby zdolnym ludziom stypendia? Proponuję też, aby zajęto się najbiedniejszymi mieszkancami naszego miasta! Może coś w rodzaju Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? To już byłby cud! POLITYCY, BIZNESMENI I PRZEDE WSZYSTKIM URZĘDNICY DO DZIEŁA!!!!!

aktywni