RR Honorowym Obywatelem Elbląga?

56
07.01.2002
RR Honorowym Obywatelem Elbląga?
Ryszard Rynkowski podczas występu w ramach "Nocy Teatru i Poezji"
Fundacja Elbląg złożyła do władz miejskich wniosek o przyznanie Ryszardowi Rynkowskiemu tytułu Honorowego Obywatela Elbląga. W uzasadnieniu Fundacja podała, że Rynkowski jest wspaniałym dowodem na to, że elblążanie mogą odnosić ogromne sukcesy w skali ogólnopolskiej. Według wnioskodawców RR zasłużył na ten tytuł swoim dorobkiem artystycznym, działalnością charytatywną i aktywną promocją naszego miasta, podkreślając w publicznych wypowiedziach, że Elbląg jest jego rodzinnym miastem.
Co na to nasi Czytelnicy? Idea przyznania Ryszardowi Rynkowskiemu tytułu Honorowego Obywatela Elbląga to hit czy kit?
151
Głosuj na hit
106
Głosuj na kit
HcK

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nic nigdy o tej dzialalnosci charytatywnej i promocji Elblaga orzez RR nie slysze. Niech man Fundacja Elblaga szczegolowo uzasadni swoja propzycje.
bluselka (2002.01.08)

info

0  
  0
bluselka idz do fundacji i zapytaj:) na zwiazku jaszczurczego tam gdzie kiedys byl meblowy
(2002.01.08)

info

0  
  0
Sam fakt, że RR urodził się w Elblagu nie jest chyba wystarczającym powodem aby przyznać mu tytuł honorowego obywatela miasta.
(2002.01.08)

info

0  
  0
Tak z czystej ciekawosci chcialem sie spytac: Czym, poza promowaniem Honorowych Obywateli, zajmuje sie Fundacja Elblag?
Fundacja Nagroda_Dla_Kazdego (2002.01.08)

info

0  
  0
Jestem ze tym, Ryskowi nalezy sie ten tytul. Jest ambitnym, zdolnym artysta i nigdy w swoich wywiadach nie wstydzil sie ze jest elblazaninem.
Janusz D. (2002.01.08)

info

0  
  0
ja tez jestem mlody,zdolny tylko,ze nie artysta a studen i tez sie nie wstydze tego,ze mieszkam i studiuje w elblagu-dla ciekawych nie jestem z elblaga
StuDent (2002.01.08)

info

0  
  0
RR, droga bluselko, spiewal na wielu koncertach charytatywnych i juz samo to czyni go kims godnym tego tytulu. Wiem, bo nawet na jednym takim w WOKu bylam. Zaprosil min. Jacka Cygana... bylo super. Poza tym w niejednym wywiadze mowil o swoim pochodzeniu... A co do Fundacji to z tego co mi wiadomo to min. fundowali stypendia dla uzdolnionej mlodziezy... Uwazam, ze Ryszard Rynkowski jak najbardziej zasluzyl na ten tytul.
Olga (2002.01.08)

info

0  
  0
Co sie bedziemy obzdyngalac: proponuje zeby RR postawic pomink. Bedzie on zamknieciem tryptyku: Wojtyla, Piekarczyk i RR.
WIELBICIEL (2002.01.08)

info

0  
  0
Popieram Wielbiciela. Aha, Poczta Polska powinna wypuścić znaczek z jego podobizną, a mennica wybić okolicznosciową srebrną i złotą monetę o nominale 100 zł. Możnaby jeszcze nadać jego imię jakiejś podstawówce, gdzie hymnem byłby "Bananowy song"
Mleko (2002.01.08)

info

0  
  0
To że jest elblążaninem jest już powodem do chluby . Jestem dumny ,że nie wstydzi się swojego pochodzenia w odróżnieniu od wielu innych , którzy Elbląg postrzegają jako prowincję. Ale czy fakt zagrania kilku koncertów charytatywnych i przyznawanie się do pochodzenia jest wystarczające do przyznawania zaszczytnego jakby nie było tytułu. Ponadto jak to będzie brzmiało " rodowity elblążanin - honorowy elblążanin". Pomysł honorowego obywatelstwa zdeprecjonuje się jeśli będziemy z braku innych , szczególnie zasłużonych osób , przyznawać ten tytuł każdemu kto choć trochę uczynił dla miasta. Prywatnie bardzo lubię RR ,podoba mi się jego muzyka . Ale to zbyt mało aby przyznać mu ten tytuł. Na marginesie żona podpowiada mi aby przyznać ten tytuł również pięściarzowi Boni ,bo też się zasłużył dla Elbląga i w ramach "akcji charytatywnych" wspierał naszą służbę zdrowia podsyłając co raz jakiegoś skatowanego do nieprzytomności człowieka i czynił to całkiem za darmo . Mało tego też powszechnie mówi że jest z Elbląga.
(2002.01.08)

info

0  
  0