UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A JA MYSLE, ZE TEN TYTUŁ SIE MU NALEZY, BO JAK POWIEDZIAL JANUSZ D. NIE WSTYDZI SIE TEGO ZE JEST ELBLAZANINEM, A TAK WOGÓLE TO JEST ZDOLNY I DAJE KONCERTY CHARYTATYWNE.
baska
A JA MYSLE, ZE TEN TYTUŁ SIE MU NALEZY, BO JAK POWIEDZIAL JANUSZ D. NIE WSTYDZI SIE TEGO ZE JEST ELBLAZANINEM, A TAK WOGÓLE TO JEST ZDOLNY I DAJE KONCERTY CHARYTATYWNE.
baska