UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A JA MYSLE, ZE TEN TYTUŁ SIE MU NALEZY, BO JAK POWIEDZIAL JANUSZ D. NIE WSTYDZI SIE TEGO ZE JEST ELBLAZANINEM, A TAK WOGÓLE TO JEST ZDOLNY I DAJE KONCERTY CHARYTATYWNE.

baska

Anuluj