UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

RR jest niezwykle skromnym i dobrym człowiekiem i niczego od nas nie chce. Jesli miałby cokolwiek dostać, to z serca i bez wypominania. Ciekawe, jak czułby się, po przeczytaniu powyższych opinii? Oczywiśie, to mądry gość i nie żąda panegiryków na swoją cześć, ale też warto, nim co się napisze, pomyśleć o wadze słów. Nie lepiej napisać krótko - "nie". Slowa ranią...

Bogda