UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Slysze, ze RR to przyzwoity czlowiek...jego charateru nikt tutaj nie kwestionuje. Ale ta dyskusja jest glownie, choc nie tylko, o tytule Honorowego Obywatela Elblaga, a nie o tym czy o tamtym kandydacie. RR jest w stanie to zrozumiec. Ale jesli czuje sie on uraniony, to odpowiedzialnosc za te "rany" ponosza autorzy nie przemyslanych propozycji...

Fundacja Kazdemu_Po_Nagrodzie

Anuluj