UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeżeli nie w smak wam nagroda dla RR, który rozsławia E-g w pozytywny sposób, to zaproponujcie zbiorową nagrodę dla kupczyków z ruskiego rynku, bo nikt nie zrobił tyle dla naszego buraczkowa jak oni.
:)
Jeżeli nie w smak wam nagroda dla RR, który rozsławia E-g w pozytywny sposób, to zaproponujcie zbiorową nagrodę dla kupczyków z ruskiego rynku, bo nikt nie zrobił tyle dla naszego buraczkowa jak oni.
:)