UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeżeli nie w smak wam nagroda dla RR, który rozsławia E-g w pozytywny sposób, to zaproponujcie zbiorową nagrodę dla kupczyków z ruskiego rynku, bo nikt nie zrobił tyle dla naszego buraczkowa jak oni.

:)

Anuluj