UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

szkoda ze nie udalo mu sie jeszcze (a moze Cyganowi) napisac i zaspiewac czegos o Elblagu...Moze na nastepnej plycie....czekam.

wojtek

Anuluj