UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
szkoda ze nie udalo mu sie jeszcze (a moze Cyganowi) napisac i zaspiewac czegos o Elblagu...Moze na nastepnej plycie....czekam.
wojtek
szkoda ze nie udalo mu sie jeszcze (a moze Cyganowi) napisac i zaspiewac czegos o Elblagu...Moze na nastepnej plycie....czekam.
wojtek