UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wojtek! Rynio pisze muzykę a teksty piszą inni. Może niech ktoś z "naszego buraczkowa" (oj, jak mi się spodobała ta nowa nazwa naszego królewskiego stołecznego grodu) napisze jakąś litanię (jest tu przecież coś w rodzaju stowarzyszenia umarłych poetów (Tomczyk, Lenckowski, Jago, Ryszkowski - a najlepiej Brywczyński - skinhead z włosami). No i oczywiście jestem jak najbardziej za nagrodą specjalną dla Tomasza Bonina ufundowaną przez kase chorych.

Grajdołek

Anuluj