UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I jeszce nagroda dla Andrzejka Lepperka za rozsławianie naszego "Buraczkowa". To dzięki niemu i ciągemu nie stawianiu się w sądzie przynajmniej raz w tygodniu mówi o "Buraczkowie" TVN,TVP,Polsat i Puls. Andrzej honorowym burakiem Buraczkowa!!!!

Paw