UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I jeszce nagroda dla Andrzejka Lepperka za rozsławianie naszego "Buraczkowa". To dzięki niemu i ciągemu nie stawianiu się w sądzie przynajmniej raz w tygodniu mówi o "Buraczkowie" TVN,TVP,Polsat i Puls. Andrzej honorowym burakiem Buraczkowa!!!!
Paw