UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I jeszce nagroda dla Andrzejka Lepperka za rozsławianie naszego "Buraczkowa". To dzięki niemu i ciągemu nie stawianiu się w sądzie przynajmniej raz w tygodniu mówi o "Buraczkowie" TVN,TVP,Polsat i Puls. Andrzej honorowym burakiem Buraczkowa!!!!

Paw

Anuluj