A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Mam pytanie. Dlaczego na krajową kartkę seniora elbląskie apteki nie dają żniżek na leki, jak innych miastach? Niektóre apteki nawet nie miały pojęcia o czym mówię, jak się zapytałam o zniżkę na leki na tę kartę. Chodzi o zniżki na leki nierefeundowane przez nfz.
Bo to jest wszystko wina mieszkańców Elbląga, którzy głosują na PO. Nie dociera do nich, że mieszkańcy Elbląga mają dosyć tej starej zgorzchniałej władzy. Mogliby już odpuścić sobie
Głosują na PO, PSL, Lewicę. A potem się dziwią, że Elbląg jest zacofanym miastem - Wróć do Polski łaskawco i nie wypisuj fantazji, wszyscy dobrze wiemy, że partią zacofaną dla ludzi zacofanych jest PiS, chyba, że Twoim idolem i synonimem nowoczesności jest Braun. dlatego uważam, że Polska w jednym kawałku dla dwóch tak różnych grup społecznych nie ma przyszłości, tak jak ciągniecie małżeństwa, którego tylko łączy jedno mieszkanie.
Totalne bzdury. Kłamać kazali, czy własna inwencja twórcza. Od lat młodzi wyjeżdżają z Elbląga za pracą i nic się nie zmienia również od 2024 roku. Może przypomnieć która opcja rządzi w Elblągu i to od wielu lat.
Na złość babci odmrożę sobie uszy. Przy 100 za litr ciekawe ile chleb będzie kosztował. Polskie sądy piszą o kryptodyktarze w Polsce. Chyba się mylą. Koalicja 13grudnia i demokracja to śmiech na sali. Zresztą wszystkiemu jest i będzie winny PIS. Gdzie ta benzyna po 5,19 która obiecywał wszechmocny i prawdomówny Tusk.
Jak inaczej to opisać jak pracy dla młodych jak na lekarstwo. Nawet na sprzątanie nie ma szansy się dostać bo w urzędach i szkołach emeryci obsadzeni. Panie prezydencie porządki trzeba zrobić to i praca dla młodych się znajdzie.
Jak ja lubię opisywanie problemów starszych ludzi! Nie neguję, że takowe istnieją. Ale większość to wyssane z palca problemy.
Ja mam 85 lat i żadnych problemów poza smutkiem, że czas zbyt szybko upływa. Nie mam czasu nad zastanawianiem się czy coś jest trudne czy łatwe. Po prostu żyję i jest mi dobrze. Cieszę się, że mogę jeszcze sama robić zakupy i wiele innych spraw ogarniam. Każdy wiek ma swoje problemy
A chociazby przychodnia Panakeja na ul. Podgórnej. Jest na I piętrze i jest winda z parteru.
od lat Elblag się wyludnia i niestety zostają tu same dzidzie piernik co się od stołków odkleić nie mogą, wystarczy przejrzeć portale społecznościowe gdzie szukają lajków-:) same nie mogą zejść ze sceny, czekają az spadną!
Elbląg.... noe jest przyjaznym miastem dka nikogo