A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Grunt, ze senior ma " kartę wesołego emeryta" ważną w Carrefour na 10 % zniżki na wszystkoooo; )
Dobra czas szykować się na dzień kobiet-:) lokale zaleją kobiety z dużym plusem bez męskiego towarzystwo bo w tym jest deficyt -:)
Nie ma w Elblągu "elbląskiego klubu sportowca nestora" jest Elbląski Sportowy Klub Nestora, ale to nie ważne
Cuż za samodzielność urzędnicza w sprawie tabliczki będą konsultować się z prezydentem, który tematy tabliczek, leżaczków, hamaczkòw, budkomatów dla kaczuszek I podpórek dla gruszek, butelek z plastyku, nakrętek na patyku, wszystko to w małym paluszku, ma nasz szefunio w ratuszku
Troche dziwna ta rozmowa bo wskazuje na to, że panstwo działacze chwilami jakby nie orientuja sie w kwestiach oczywistych jak ten podjazd pod urzedem czy światła na przejściu. co do tych ułatwien dla seniorów to też można by informacje wrzucać przy okazji drukowania różnych gazetek miejskich z peanami na rzecz rządzących czy innych reklamówek miasta i urzedu, bo ponarzekać to każdy potrafi, a wykluczenie i brak informacji dla starszych to smutna codzienność.
ale Elblag jest zdecydowanie miastem starych ludzi, jest duzo aktywnosci do tej grupy skierowanych.
taksówka ecus.... czy aby w roku bieżącym dalej ta usługa działa ?
100 za l paliwa a bochenek chleba, z tego powodu, OSIEMDZIESIĄT zł. Bredzić każdy może do woli. Tylko o czym to świadczy ?
Nikt ludzi po 50 tce nie zatrudni, córka wyjechała z Elbląga bo tu nie ma żadnych perspektyw
Redaktorze proszę poprawić nazwę klubu Nestor ! Chyba, że się po 15 latach zmieniła !