UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mam pytanie. Dlaczego na krajową kartkę seniora elbląskie apteki nie dają żniżek na leki, jak innych miastach? Niektóre apteki nawet nie miały pojęcia o czym mówię, jak się zapytałam o zniżkę na leki na tę kartę. Chodzi o zniżki na leki nierefeundowane przez nfz.
Pytanie ....