UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bo to jest wszystko wina mieszkańców Elbląga, którzy głosują na PO. Nie dociera do nich, że mieszkańcy Elbląga mają dosyć tej starej zgorzchniałej władzy. Mogliby już odpuścić sobie


Anuluj