UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bo to jest wszystko wina mieszkańców Elbląga, którzy głosują na PO. Nie dociera do nich, że mieszkańcy Elbląga mają dosyć tej starej zgorzchniałej władzy. Mogliby już odpuścić sobie
Bo to jest wszystko wina mieszkańców Elbląga, którzy głosują na PO. Nie dociera do nich, że mieszkańcy Elbląga mają dosyć tej starej zgorzchniałej władzy. Mogliby już odpuścić sobie