UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak ja lubię opisywanie problemów starszych ludzi! Nie neguję, że takowe istnieją. Ale większość to wyssane z palca problemy. Ja mam 85 lat i żadnych problemów poza smutkiem, że czas zbyt szybko upływa. Nie mam czasu nad zastanawianiem się czy coś jest trudne czy łatwe. Po prostu żyję i jest mi dobrze. Cieszę się, że mogę jeszcze sama robić zakupy i wiele innych spraw ogarniam. Każdy wiek ma swoje problemy
Ewa.M.