UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Głosują na PO, PSL, Lewicę. A potem się dziwią, że Elbląg jest zacofanym miastem - Wróć do Polski łaskawco i nie wypisuj fantazji, wszyscy dobrze wiemy, że partią zacofaną dla ludzi zacofanych jest PiS, chyba, że Twoim idolem i synonimem nowoczesności jest Braun. dlatego uważam, że Polska w jednym kawałku dla dwóch tak różnych grup społecznych nie ma przyszłości, tak jak ciągniecie małżeństwa, którego tylko łączy jedno mieszkanie.


Anuluj