UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Na złość babci odmrożę sobie uszy. Przy 100 za litr ciekawe ile chleb będzie kosztował. Polskie sądy piszą o kryptodyktarze w Polsce. Chyba się mylą. Koalicja 13grudnia i demokracja to śmiech na sali. Zresztą wszystkiemu jest i będzie winny PIS. Gdzie ta benzyna po 5,19 która obiecywał wszechmocny i prawdomówny Tusk.
bra