UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak inaczej to opisać jak pracy dla młodych jak na lekarstwo. Nawet na sprzątanie nie ma szansy się dostać bo w urzędach i szkołach emeryci obsadzeni. Panie prezydencie porządki trzeba zrobić to i praca dla młodych się znajdzie.


Anuluj