UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak ja lubię opisywanie problemów starszych ludzi! Nie neguję, że takowe istnieją. Ale większość to wyssane z palca problemy. Ja mam 85 lat i żadnych problemów poza smutkiem, że czas zbyt szybko upływa. Nie mam czasu nad zastanawianiem się czy coś jest trudne czy łatwe. Po prostu żyję i jest mi dobrze. Cieszę się, że mogę jeszcze sama robić zakupy i wiele innych spraw ogarniam. Każdy wiek ma swoje problemy

Ewa.M.

Anuluj