UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
od lat Elblag się wyludnia i niestety zostają tu same dzidzie piernik co się od stołków odkleić nie mogą, wystarczy przejrzeć portale społecznościowe gdzie szukają lajków-:) same nie mogą zejść ze sceny, czekają az spadną!