UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

od lat Elblag się wyludnia i niestety zostają tu same dzidzie piernik co się od stołków odkleić nie mogą, wystarczy przejrzeć portale społecznościowe gdzie szukają lajków-:) same nie mogą zejść ze sceny, czekają az spadną!


Anuluj