UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

od lat Elblag się wyludnia i niestety zostają tu same dzidzie piernik co się od stołków odkleić nie mogą, wystarczy przejrzeć portale społecznościowe gdzie szukają lajków-:) same nie mogą zejść ze sceny, czekają az spadną!