UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Totalne bzdury. Kłamać kazali, czy własna inwencja twórcza. Od lat młodzi wyjeżdżają z Elbląga za pracą i nic się nie zmienia również od 2024 roku. Może przypomnieć która opcja rządzi w Elblągu i to od wielu lat.
bra