A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nikt Wam nie odpowie
Nieroby z KO niczego w tym mieście nie robią. Nie ogarniają tak podstawowej sprawy jak utrzymanie chodników. Jedno wielkie lodowisko na którym przewracają się Elblążanie. Na jezdni już pojawiły się wielkie kratery na których Elblążanie niszczą swoje auta. Uśmiechnięta klika do pilnego odwołania!
Pisałem w tej sprawie do UM aby zmienić ten parking z parkowania prostopadłego na równoległe. A to dlatego że ulica jest za wąska aby minęły się dwa szerokie auta, brak widoczności przy wyjeżdżaniu co stwarza duże zagrożenie. Niestety do tej pory nie zamieniono tam sposobu parkowania. Jest byle jak ale za to nieroby z UM każą płacić za to dziadostwo.
Ciężko było remontować saperów od razu razem z budowaną ul podchorążych? Teraz znowu będzie zamknięta podchorążych na czas remontu saperów, no brawa dla inżynierów, brawo dla Pana prezydenta i rady miasta za "pomyślunek"
@PŁYTY DROGOWE - Przecież część tej inwestycji pokrywa deweloper i on ma częściowo wybudować odcinek ulicy łączącej Fromborską z Aleją Jana Pawła. Miasto natomiast za te pieniądze zrobi to co ma zrobić i wybuduje resztę tej inwestycji.
Wszystkie drogi i ulice są ważne. Nie mniej nie wiem czy w tym zyciu doczekam się naprawy chodnika na ul. Kasprzaka części wzdłuż cmentarza. Do tego odcinka nie przyznaje sie Spółdzielnia "Zakrzewo" więc nalezy ona do miasta. Nieremontowany od poczatku istnienia osiedla. Połamanie kółek w wózkach dziecinnych czy zakupowych - pewne. Nie mówiąc o niebezpieczeństwie zaczepienia o połamane i nierówne płyty chodnikowe i doznanie kontuzji.
Zapraszam Misana i na Floriana, niech zobaczą jaki tam od lat syf istnieje.
do - Ile jeszcze tego syfu? Prezydent Jerzy Wilk z PiS swoją pierwszą decyzją anulował budowę Obwodnicy Wschodniej realizowaną przez firmę Skanska, bo był to pomysł nie prezydenta z PiS. I Miasto musiało płacić wysokie odszkodowanie.
Gdyby nie decyzja Pana Wilka już dawno jeżdzielibyśmy Obwodnicą.
Ja bym się tak nie cieszył. Droga z płyt betonowych - bardzo perspektywicznie czyli prowizorka do bliżej nieokreślonego czasu.