A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Topolowa przy EPEC dziury jak ser szwarcarski!
I bardzo dobrze bo ta obwodnica to szkodliwe działanie dla Elblaskiej perełki jaka jest Bażantrania. Obwodnice wymusłiła antypolska szkodliwa szarańcza z KO i jeden barnaba z PSL. Na szczęśćie normalni Elblążanie to zablokowali. Zresztą Szarańcza KO nie ma nawet pomysłu na zakończenie tej obwodnicy b o jej drugi koniec miał wpadać wprost w zakorkowany węzeł Kościuszki/Królewiecka/Marymoncka co całkowicie obala sens budowy tej szkodliwej obwodnicy. Dotychczasowa budowa obwodnicy pod bramę Leśniczówki Dębica to przyład niegospodarnosci wladz miejskich i pieniedze utopione dosłownie w lesie. ten akt niegospodarnosci i barbarzyństwa musi zostać rozliczony a pomysłodawcy i realizatorzy wsadzeni do wiezien. Ale KOwcy swoich nie wsadza, trzeba poczekac na zmiane wladzy, moze juz nawet w tym roku. Moze obydwie konfederacje ppomoga nam ukarac tych pomyslodawcow obwodnicy.
@Ile jeszcze tego syfu? - Ale jazgot... obwodnica będzie, czy Ci się podoba czy nie. Elblążanie nie dopuszczą do władzy nieudaczników z PiS a tym bardziej z Konfederacji. Wystarczy popatrzeć na, po pierwsze syf jaki zostawili po sobie pierwsi i na nazwijmy to ułomność w zarządzaniu czymkolwiek tych drugich. Bo żeby zarządzać miastem to trzeba coś potrafić. Samo garnięcie dla swoich i darcie japy nie wystarczy. Brawo Prezydent Missan, kolejne pieniądze dla Elbląga, kolejne remonty i inwestycje. Tak trzymać !!!
@Ile jeszcze tego syfu? - Odwołać to możesz się, do prezesa... Z choinki się urwałeś ? Po każdej zimie są drogi do naprawy. A kierowcy niech zwolnią, to zauważą te dziury i spokojnie doczekają do ich załatania.
Dobrze że ul. Wieżowa. Stare Miasto to wizytówka Elbląga
Czekam dnia, kiedy uzupełnią kilka kostek brukowych na rondzie przy szpitalu, gdzie co chwilę wymieniają uszkodzone słupki zabezpieczające to miejsce.
na budowę łącznika między Modrzewiną a ul. Fromborską. - Ratusz nie podał oficjalnie na czym polega łącznik półtora kilometrowy po polu za 2,1 miliona złotych. I czy będą tam mogły kursować miejskie autobusy i auta osobowe, a nie tylko ciężarówki.
Kiedy ulica Toruńska?
A kiedy będzie zrobiona ul Olólnika od Grunwaldzkiej do Końskiego zdrowia bo trzeba mieć suva żeby tam przejechać
Remontujecie a ta praca w g..... się obraca zróbcie raz a solidnie