54
18.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Topolowa przy EPEC dziury jak ser szwarcarski!
Topola (2026.02.19)
I bardzo dobrze bo ta obwodnica to szkodliwe działanie dla Elblaskiej perełki jaka jest Bażantrania. Obwodnice wymusłiła antypolska szkodliwa szarańcza z KO i jeden barnaba z PSL. Na szczęśćie normalni Elblążanie to zablokowali. Zresztą Szarańcza KO nie ma nawet pomysłu na zakończenie tej obwodnicy b o jej drugi koniec miał wpadać wprost w zakorkowany węzeł Kościuszki/Królewiecka/Marymoncka co całkowicie obala sens budowy tej szkodliwej obwodnicy. Dotychczasowa budowa obwodnicy pod bramę Leśniczówki Dębica to przyład niegospodarnosci wladz miejskich i pieniedze utopione dosłownie w lesie. ten akt niegospodarnosci i barbarzyństwa musi zostać rozliczony a pomysłodawcy i realizatorzy wsadzeni do wiezien. Ale KOwcy swoich nie wsadza, trzeba poczekac na zmiane wladzy, moze juz nawet w tym roku. Moze obydwie konfederacje ppomoga nam ukarac tych pomyslodawcow obwodnicy.
Ile jeszcze tego syfu? (2026.02.19)
@Ile jeszcze tego syfu? - Ale jazgot... obwodnica będzie, czy Ci się podoba czy nie. Elblążanie nie dopuszczą do władzy nieudaczników z PiS a tym bardziej z Konfederacji. Wystarczy popatrzeć na, po pierwsze syf jaki zostawili po sobie pierwsi i na nazwijmy to ułomność w zarządzaniu czymkolwiek tych drugich. Bo żeby zarządzać miastem to trzeba coś potrafić. Samo garnięcie dla swoich i darcie japy nie wystarczy. Brawo Prezydent Missan, kolejne pieniądze dla Elbląga, kolejne remonty i inwestycje. Tak trzymać !!!
mieszkanka dzielnicy (2026.02.19)
@Ile jeszcze tego syfu? - Odwołać to możesz się, do prezesa... Z choinki się urwałeś ? Po każdej zimie są drogi do naprawy. A kierowcy niech zwolnią, to zauważą te dziury i spokojnie doczekają do ich załatania.
kombo (2026.02.19)
Dobrze że ul. Wieżowa. Stare Miasto to wizytówka Elbląga
Dobrze (2026.02.19)

info

1  
  0
Czekam dnia, kiedy uzupełnią kilka kostek brukowych na rondzie przy szpitalu, gdzie co chwilę wymieniają uszkodzone słupki zabezpieczające to miejsce.
Snieg na sali (2026.02.19)

info

0  
  0
na budowę łącznika między Modrzewiną a ul. Fromborską. - Ratusz nie podał oficjalnie na czym polega łącznik półtora kilometrowy po polu za 2,1 miliona złotych. I czy będą tam mogły kursować miejskie autobusy i auta osobowe, a nie tylko ciężarówki.
(2026.02.19)

info

0  
  0
Kiedy ulica Toruńska?
mieszkaniec DPS (2026.02.20)
A kiedy będzie zrobiona ul Olólnika od Grunwaldzkiej do Końskiego zdrowia bo trzeba mieć suva żeby tam przejechać
(2026.02.20)

info

1  
  1
Remontujecie a ta praca w g..... się obraca zróbcie raz a solidnie
(2026.02.22)

info

1  
  0