UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

do - Ile jeszcze tego syfu? Prezydent Jerzy Wilk z PiS swoją pierwszą decyzją anulował budowę Obwodnicy Wschodniej realizowaną przez firmę Skanska, bo był to pomysł nie prezydenta z PiS. I Miasto musiało płacić wysokie odszkodowanie. Gdyby nie decyzja Pana Wilka już dawno jeżdzielibyśmy Obwodnicą.