Wybrany wątek opinii

do - Ile jeszcze tego syfu? Prezydent Jerzy Wilk z PiS swoją pierwszą decyzją anulował budowę Obwodnicy Wschodniej realizowaną przez firmę Skanska, bo był to pomysł nie prezydenta z PiS. I Miasto musiało płacić wysokie odszkodowanie. Gdyby nie decyzja Pana Wilka już dawno jeżdzielibyśmy Obwodnicą.
(2026.02.19)
I bardzo dobrze bo ta obwodnica to szkodliwe działanie dla Elblaskiej perełki jaka jest Bażantrania. Obwodnice wymusłiła antypolska szkodliwa szarańcza z KO i jeden barnaba z PSL. Na szczęśćie normalni Elblążanie to zablokowali. Zresztą Szarańcza KO nie ma nawet pomysłu na zakończenie tej obwodnicy b o jej drugi koniec miał wpadać wprost w zakorkowany węzeł Kościuszki/Królewiecka/Marymoncka co całkowicie obala sens budowy tej szkodliwej obwodnicy. Dotychczasowa budowa obwodnicy pod bramę Leśniczówki Dębica to przyład niegospodarnosci wladz miejskich i pieniedze utopione dosłownie w lesie. ten akt niegospodarnosci i barbarzyństwa musi zostać rozliczony a pomysłodawcy i realizatorzy wsadzeni do wiezien. Ale KOwcy swoich nie wsadza, trzeba poczekac na zmiane wladzy, moze juz nawet w tym roku. Moze obydwie konfederacje ppomoga nam ukarac tych pomyslodawcow obwodnicy.
Ile jeszcze tego syfu? (2026.02.19)
@Ile jeszcze tego syfu? - Ale jazgot... obwodnica będzie, czy Ci się podoba czy nie. Elblążanie nie dopuszczą do władzy nieudaczników z PiS a tym bardziej z Konfederacji. Wystarczy popatrzeć na, po pierwsze syf jaki zostawili po sobie pierwsi i na nazwijmy to ułomność w zarządzaniu czymkolwiek tych drugich. Bo żeby zarządzać miastem to trzeba coś potrafić. Samo garnięcie dla swoich i darcie japy nie wystarczy. Brawo Prezydent Missan, kolejne pieniądze dla Elbląga, kolejne remonty i inwestycje. Tak trzymać !!!
mieszkanka dzielnicy (2026.02.19)
Powrót do komentarzy