UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ciężko było remontować saperów od razu razem z budowaną ul podchorążych? Teraz znowu będzie zamknięta podchorążych na czas remontu saperów, no brawa dla inżynierów, brawo dla Pana prezydenta i rady miasta za "pomyślunek"