A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Garnizon - Dyrekcja zamknie furtkę od strony boiska i dzieci nie będą chodziły po ul. Garnizonowej, tylko ulicą jasną. Rozwiązałem problem !!! Miszcz :)
Żeglarska!
Proszę o podanie w jakiej technologii ma być wykonane 1,4 km łącznika między Modrzewiną a ul. Fromborską. Jak to możliwe, że modernizacja ul. Saperów to koszt 2,6 mln zł (droga już istnieje) a wybudowanie 1.4 km drogi w polu ma kosztować 2.1mln. Nowa droga, wszystkie branże, ścieżka łącząca istniejące ścieżki. Po dzisiejszych cenach to o kilka, jeżeli nie kilkanaście mln za mało. Słyszałem, że przy okazji budowy tego łącznika miała być wybudowana kanalizacja sanitarna dla Krasnego Lasu. Czekam z niecierpliwością na efekty tej budowy.
@Projektant - Zapewne za te 2mln to tylko dokumentację budowy łącznika zaktualizują a budowy nie zaczną.
@PŁYTY DROGOWE - Racja, to ewentualnie pomoże rozładować tworzący sie korek na ul. Fromborskiej. Z drugiej strony jeśli miałbym przemieszczać się z tego miejsca, w kierunku Zawady poza godzinami szczytu korkowego, to raczej nie zdecydowałbym się jechać po płytach, żadna to przyjemność.
Proszę o prawidłowe weryfikacje podawanych informacji. Niektóre z Gmin, które Państwo podajecie znajdują się niestety na liście rezerwowej a nie podstawowej co oznacza, że ich realizacja nie jest pewna.
naucz się parkować
Liczba mieszkańców Elbląga to ponad 8% ogólnej liczby mieszkańców województwa, ale z Funduszu Dróg miasto otrzymało 2,5% ogólnej puli.
ha hahahahaha hahahaha. odklejka miesiąca.
albo ogłoszą, że oferty wykonawców znacznie przewyższały przewidziany budżet i cyk papiery do szuflady.