UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pisałem w tej sprawie do UM aby zmienić ten parking z parkowania prostopadłego na równoległe. A to dlatego że ulica jest za wąska aby minęły się dwa szerokie auta, brak widoczności przy wyjeżdżaniu co stwarza duże zagrożenie. Niestety do tej pory nie zamieniono tam sposobu parkowania. Jest byle jak ale za to nieroby z UM każą płacić za to dziadostwo.

Ile jeszcze tego syfu?

Anuluj