Wybrany wątek opinii
Nieroby z KO niczego w tym mieście nie robią. Nie ogarniają tak podstawowej sprawy jak utrzymanie chodników. Jedno wielkie lodowisko na którym przewracają się Elblążanie. Na jezdni już pojawiły się wielkie kratery na których Elblążanie niszczą swoje auta. Uśmiechnięta klika do pilnego odwołania!
Do moderacji
Odpowiedz
6
4
@Ile jeszcze tego syfu? - Odwołać to możesz się, do prezesa... Z choinki się urwałeś ? Po każdej zimie są drogi do naprawy. A kierowcy niech zwolnią, to zauważą te dziury i spokojnie doczekają do ich załatania.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2