Wybrany wątek opinii
Trzeba jeszcze wyremontowac parking przy STOCZNIOWEJ parkowanie tam uszkadza przod lub tyl samochodu bo kąt miedzy krawężnikiem a brukiem jest niewłaściwy. A przypominam że parking w tym miejscu PLATNY. A przecież, wystarczy /z braku pieniędzy/ ustawić odboje gumowe przed krawężnikiem.
Do moderacji
Odpowiedz
31
3
Albo nauczyć się parkować, ewentualnie kupić sobie samochód z kamerą cofania. A przecież wystarczy żądać.
Do moderacji
Odpowiedz
2
9
naucz się parkować
Do moderacji
Odpowiedz
2
5
Pisałem w tej sprawie do UM aby zmienić ten parking z parkowania prostopadłego na równoległe. A to dlatego że ulica jest za wąska aby minęły się dwa szerokie auta, brak widoczności przy wyjeżdżaniu co stwarza duże zagrożenie. Niestety do tej pory nie zamieniono tam sposobu parkowania. Jest byle jak ale za to nieroby z UM każą płacić za to dziadostwo.
Do moderacji
Odpowiedz
5
2