UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nieroby z KO niczego w tym mieście nie robią. Nie ogarniają tak podstawowej sprawy jak utrzymanie chodników. Jedno wielkie lodowisko na którym przewracają się Elblążanie. Na jezdni już pojawiły się wielkie kratery na których Elblążanie niszczą swoje auta. Uśmiechnięta klika do pilnego odwołania!

Ile jeszcze tego syfu?