UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciężko było remontować saperów od razu razem z budowaną ul podchorążych? Teraz znowu będzie zamknięta podchorążych na czas remontu saperów, no brawa dla inżynierów, brawo dla Pana prezydenta i rady miasta za "pomyślunek"