UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciężko było remontować saperów od razu razem z budowaną ul podchorążych? Teraz znowu będzie zamknięta podchorążych na czas remontu saperów, no brawa dla inżynierów, brawo dla Pana prezydenta i rady miasta za "pomyślunek"


Anuluj