Wybrany wątek opinii
Yes! Yes Yes! Ulica Fromborska z Aleją Jana Pawła!!! Nareszcie!!!
Do moderacji
Odpowiedz
23
6
Nie cieszcie się z tego łącznika Jana Pawła z Fromborską bo za 2mln zł co najwyżej PŁYTY DROGOWE położą lub sam żwir. Potem będziecie dekady czekać na asfalt jak na ulicy Garnizonowej.
Do moderacji
Odpowiedz
9
2
@PŁYTY DROGOWE - Racja, to ewentualnie pomoże rozładować tworzący sie korek na ul. Fromborskiej. Z drugiej strony jeśli miałbym przemieszczać się z tego miejsca, w kierunku Zawady poza godzinami szczytu korkowego, to raczej nie zdecydowałbym się jechać po płytach, żadna to przyjemność.
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
@PŁYTY DROGOWE - Przecież część tej inwestycji pokrywa deweloper i on ma częściowo wybudować odcinek ulicy łączącej Fromborską z Aleją Jana Pawła. Miasto natomiast za te pieniądze zrobi to co ma zrobić i wybuduje resztę tej inwestycji.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
Ja bym się tak nie cieszył. Droga z płyt betonowych - bardzo perspektywicznie czyli prowizorka do bliżej nieokreślonego czasu.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2