A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Znowu wrócimy do 22proc bezrobotnych jak było 10lat temu i stawki 4zł za godz pracy. Będzie dobrze 👏
Wrócił Tusk. Będzie jeszcze gorzej.
Co ma rząd, taki czy inny, do tego że elbląski Janusz biznesu podejmuje błędne decyzje i firma pada? Albo ów Janusz się rozwodzi, była puszcza go w skarpetkach a firma pada?? Obiło ci się o uszy pojęcie - wolny rynek???
@bra - Szczególnie dla złodzieji.
Każdy pracodawca szuka pracowników, Cleaner, GE, DRE, tym ludziom się chyba pracować nie chce.
Wójcik, halex, BRW, Layman i inne dzieisątki roboliskich frim gdzie człowiek sę zatyra to sa, wszem ogłoszenia a idz sam se rób! A dlaczego nie ma ogłoszeń typy: przyjmiemy do: biblioteki, urzedu miejskiego, gazety, radia, tv, instytucji, muzeum??/ tam to po znajomosci albo trzymane są stanowiska do grobowej deski, w elblagu dobre stanowiska są dla szcześliwców, rotacji nie ma a reszta nawet wykształcona to musi wyjechać albo ponizycsię w firmie X na stanowisku ponizej kometencji... zarobię owszem 4 czy 5 koła ale psycha z "yneligentami" w takiej robocie siada, a szkodliwego brak; )
Zamkniecia firm, wzrost bezrobocia, brak mozliwosci uruchomienia biurowa na Wyspie bez dodatkowych srodkow, ktorych nie ma, i wiadomosci o spadkach Elblaga w ogolnokrajowych rankingach - a nie, tu miasto poszlo w gore w przypadku wzrostu zadluzenia mieszkancow. No nie jest dobrze prosze Panstwa.
Niektórzy kreują nieprawdziwy wizerunek biednej Polski. Ambasador USA Tom Rose napisał, że darzy przywództwo Tuska najwyższym szacunkiem i podziwem. Polska gospodarka dynamicznie się rozwija, oferując coraz lepsze płace i niskie bezrobocie, co przyciąga Polaków z powrotem do kraju. Rosnące koszty życia na Zachodzie sprawiają, że w Polsce żyje się lepiej. GB opuściło ok.25 tys. Polaków, podczas gdy przyjechało do GB jedynie ok.7 tys. Z UE też wracają. Od października 2023 roku w Polsce sprzedano około 750-800 tysięcy nowych samochodów, sprzedano szacunkowo około 4,5-5 mln nowych telewizorów, sprzedano od 10 do 11 milionów smartfonów. Nawet najbiedniejszy prawicowiec ma samochód telewizor i smartfona. Ile wlezie bzdety o tej polskiej biedzie na portEl może pisać. USA i Europa się zachwyca Tuskiem i polską gospodarką odbudowywaną po pisowskim gospodarczo-złodziejskim Armagedonie. A tym prawicowym marudom wiecznie źle. Prawica jest podporządkowana USA. Tak trzyma palca w d. , Trampa, że głębiej już nie wlezie. Wyborcy prawicy - macie słuchać ambasadora kolegi prezydenta USA i wbić sobie do głowy jego słowa o Tusku. On darzy przywództwo Tuska najwyższym szacunkiem i podziwem. Podziwiajcie Tuska razem z nim.
Lupus, Home, Krismar ostatnio siadł, 500 luda jak nie więcej na bezrobociu ale nie bój... większośc wchłęła deskomaszyneria mazurska-stolpłyt ale i tam rotacja, widąc ludzie nie są chetni bo jak maja tyrac za niecałe 4 koła gdzie min to już wszedzie 3600 netto to wolą wyjechać i w euro czy $ zarabiać niż w pln garba się dorobic takie fakty. nic nie robisz masz 3600 zasuwasz masz 4 koła :) trzeba trafic aby wyrwac 4,5 czy 5 koła, poczekaj parę lat i min bedzie 5 kołą :)
A 5 lat temu, gdy było takie samo bezrobocie to kto rządził ?Próbuj myśleć!