UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Lupus, Home, Krismar ostatnio siadł, 500 luda jak nie więcej na bezrobociu ale nie bój... większośc wchłęła deskomaszyneria mazurska-stolpłyt ale i tam rotacja, widąc ludzie nie są chetni bo jak maja tyrac za niecałe 4 koła gdzie min to już wszedzie 3600 netto to wolą wyjechać i w euro czy $ zarabiać niż w pln garba się dorobic takie fakty. nic nie robisz masz 3600 zasuwasz masz 4 koła :) trzeba trafic aby wyrwac 4,5 czy 5 koła, poczekaj parę lat i min bedzie 5 kołą :)


Anuluj