UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zamkniecia firm, wzrost bezrobocia, brak mozliwosci uruchomienia biurowa na Wyspie bez dodatkowych srodkow, ktorych nie ma, i wiadomosci o spadkach Elblaga w ogolnokrajowych rankingach - a nie, tu miasto poszlo w gore w przypadku wzrostu zadluzenia mieszkancow. No nie jest dobrze prosze Panstwa.
piekna_przyszlosc