UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zamkniecia firm, wzrost bezrobocia, brak mozliwosci uruchomienia biurowa na Wyspie bez dodatkowych srodkow, ktorych nie ma, i wiadomosci o spadkach Elblaga w ogolnokrajowych rankingach - a nie, tu miasto poszlo w gore w przypadku wzrostu zadluzenia mieszkancow. No nie jest dobrze prosze Panstwa.

piekna_przyszlosc