122
09.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@pisior - Pisior zapomniał żę Batyr miał obniżyć prąd o 33% i dlatego ludzie wyjeżdżają i to ci co głosowali na Narłokiego. Hahahaha a poza tym kibole będą z namaszczeniem episkopatu i najwyższego kibola dojeżdżać piłkarzy z Legii jeśli ci odpadną z ekstraklasy tak wiec dużo się zmieniło i zmienia.
(2026.02.09)
@Czy- skomplikowane i różnorodne to są mózgownice takich towarzyszy jak Ty którzy żyją w Tuskowym MATRIXIE. Zejdź człowieku na ziemię... nie PO to wrócił wysłannik żeby w Polsce była praca. Polska ma się zwijać a nie rozwijać !
(2026.02.09)

info

18  
  6
Pisior nie zapomniał kto podniósł ceny prądu, gazu, wody i zamroził ceny na tym poziomie. Wystarczy zajrzeć w rachunki za 2022-2023 i porównać z obecnymi. Jeżeli PO złoży ustawę o obniżki cen na prąd i gaz do Batyra, to on ją na pewno podpisze.
pisior (2026.02.09)
Skarało ich za głosowanie na PO i Tuska
(2026.02.09)

info

20  
  10
Śliwka ma lepszą.
(2026.02.09)
POwcy robią wszystko, aby Polacy wyjeżdżali na szparagi do Niemiec
(2026.02.09)

info

23  
  11
To jest chore co się dzieje za rządów Koalicji 13 Grudnia. Firmy padają jedna za drugą, ludzie tracą pracę (i jeszcze Tusk z POwcami w Sejmie się śmieją z tego, że niektórzy Polacy stracili pracę). Jak za rządów PiS było niskie bezrobocie. Było tak, że praca szukała człowieka, a nie człowiek pracy to niektórym ludziom było źle. Zamiast docenić to, że w ogóle, że zrobili wszystko co było w ich mocy, żeby Polacy mieli pracę i żeby miejsca pracy powstawały
(2026.02.09)
Brawo czerwoni elblążanie, było dobrze to teraz jeszcze lepiej 👏
Karoleck (2026.02.09)

info

17  
  5
W likwidacji... można usłyszeć że jest cudownie
Mango. Elb (2026.02.09)

info

10  
  1
Skończyła się praca na rzecz partii trzeba się było zarejestrować na pośredniaku. Ha ha ha
Tu jest Polska (2026.02.09)

info

8  
  4