Wybrany wątek opinii

Wójcik, halex, BRW, Layman i inne dzieisątki roboliskich frim gdzie człowiek sę zatyra to sa, wszem ogłoszenia a idz sam se rób! A dlaczego nie ma ogłoszeń typy: przyjmiemy do: biblioteki, urzedu miejskiego, gazety, radia, tv, instytucji, muzeum??/ tam to po znajomosci albo trzymane są stanowiska do grobowej deski, w elblagu dobre stanowiska są dla szcześliwców, rotacji nie ma a reszta nawet wykształcona to musi wyjechać albo ponizycsię w firmie X na stanowisku ponizej kometencji... zarobię owszem 4 czy 5 koła ale psycha z "yneligentami" w takiej robocie siada, a szkodliwego brak; )
(2026.02.09)
W punkt !
(2026.02.09)
Napisane w sedno, są tylko prace za małe pieniądze w najgorszych warunkach, res?tą tylko po znajomości
(2026.02.14)
Powrót do komentarzy