122
09.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Czy wszyscy muszą pracować w meblarstwie?Nie wszyscy się w tym odnajdą. Napiszcie dlaczego brak hydraulików, elektryków, elektroników, salowych, opiekunek, nauczycieli, lekarzy, firm usługowych etc.
(2026.02.09)

info

10  
  1
"Mieszkanek i mieszkańców Elbląga", serio w grupie mieszkańców nie ma kobiet?, zastanówcie się nad sobą, bo coś z wami nie tak.
(2026.02.09)

info

5  
  2
@pisior - W G B. I w D. E.Jest to samo albo jeszcze gorzej
(2026.02.09)
Wystarczy chcieć pracować i praca sie znajdzie. Ale po co..... lepiej leżeć i nic nie robić i właśnie stąd takie statystyki. Acha ludzie chcieliby zarabiać miliony i nic nie robić.
(2026.02.09)
@pisior - Energie tam wcale nie maja taniej. W U. K.i Niemczech skonczylo sie juz eldorado jest podobne albo wieksze g. jak w Polsce. Dodatkowo maja problem z gosci, ktorych sobie zapraszali
(2026.02.09)
Czego się spodziewaliście po bestialskim zamknięciu odlewni GE? Teraz jeszcze świerza sprawa z Maag Gear które wynosi się z Elbląga
Pracownik1a (2026.02.09)

info

15  
  0
A z MAAGA zostali policzeni czy jeszcze nie?
(2026.02.09)

info

10  
  1
dawca-Pracodawca w Elblągu zatrudniają tylko za minimalną krajową za mniej już nie mogą
(2026.02.09)

info

11  
  1
W punkt !
(2026.02.09)
Długotrwale bezrobotni - 1412.Dla tych osób szczególnie trzeba zaproponować pracę, choć podejrzewam, że większość odmówi, bo nie zastanawia się, że dostanie skrajnie niską emeryturę. Ja najgorszą sytuację, choć pewnie wielu też miałem w latach 1990- 1993.gdy zamykano wszelkie możliwe zakłady pracy i myśląc o dzieciach pracujących, żeby tylko to się nie powtórzyło..
(2026.02.09)