UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zamkniecia firm, wzrost bezrobocia, brak mozliwosci uruchomienia biurowa na Wyspie bez dodatkowych srodkow, ktorych nie ma, i wiadomosci o spadkach Elblaga w ogolnokrajowych rankingach - a nie, tu miasto poszlo w gore w przypadku wzrostu zadluzenia mieszkancow. No nie jest dobrze prosze Panstwa.
piekna_przyszlosc